KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14177279
nr 1417 7279
Leopold Fare
(1926-1996), Sverige
Oljemålning, Signerad, komposition. Olja på duk, 40x36cm, yttermått inklusive ram: 44x40cm
Leopold Fare, född 1926 i Stockholm, död 1996, svensk målare.
Utrop:
600 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 6 september 2021
kl 20:58:49
300 kr
350 kr
500 kr
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
700 kr
900 kr
6
1.000 kr
1.100 kr
1.200 kr
Leopold Fare
Läs mer om Leopold Fare